Zostań dystrybutorem w zaufanej i docenianej firmie Polcalc


JAKOŚĆ | ROZPOZNAWALNOŚĆ | ZAUFANIE | STABILNOŚĆ


W tych słowach zawiera się właściwie cała strategia handlowa. Jesteśmy przekonani, że podobne oczekiwania mają wszyscy nasi Klienci. Zapewniamy im dostęp do towarów o wysokiej jakości i ogromnej rozpoznawalności. Tą ostatnią zapewniają nam reklamy telewizyjne, obecność w topowym programie TVP „Rolnik szuka żony”, reklama w prasie lokalnej i specjalistycznej. Z kolei zaufanie i stabilność zapewnia szereg narządzi wspierających naszych stałych Klientów. Jest to przede wszystkim dostęp do programów promocyjnych i rabatowych, szkoleń organizowanych dla handlowców i klientów naszych partnerów biznesowych oraz innych unikalnych rozwiązań marketingowych.

W ciągu ostatnich lat ogromną popularność wśród naszych Klientów zdobył Program Partnerski POLCALC, który oferuje zamianę gromadzonych punktów na ciekawe nagrody z naszego katalogu.

Wielu naszych Klientów ceni sobie również to, czego nie znajdują u konkurencji:

  • bezpłatnego wsparcia wykwalifikowanych agronomów,
  • stałej i spersonalizowanej opieki handlowców,
  • możliwości przechowywania zakupionych towarów w naszych magazynach.

Jeśli chcielibyście Państwo przyłączyć się do grona naszych Dystrybutorów oraz nawiązać stałą współpracę, zapraszamy do kontaktu.


Masz pytania?

Skontaktuj się z infolinią
Działu Handlu:

880 880 801

Zapoznałem się
Nasza strona korzysta z plików cookies generowanych w jedynie w celach pomiarów statystycznych. Jeżeli nie zablokujesz plików cookies w swojej przeglądarce internetowej, to tym samym zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.