Co nowego w POLCALC?

Styczniowe szkolenia z Polcalc


W ostatnim czasie mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w organizacji niezwykle cennych dla Rolników szkoleń wraz z firmą AgroEfekt oraz Hurtownią Rolno-Ogrodniczą JANIAK.

Podczas styczniowych szkoleń nasz 👨‍⚕️ Specjalista ds. Agronomii starał się przekazać całą swoją widzę i doświadczenie dotyczące efektywnego plonowania roślin.🌱 Na szkoleniach poruszane były zagadnienia związane przede wszystkim z wapnowaniem, ale nie tylko. Pan dr Szulc w bardzo przystępny sposób udzielił wyczerpujących odpowiedzi na takie pytania, jak m.in.:

  • Czy warto wykonywać analizę chemiczną gleby?!
  • Jaki wpływ ma wapnowanie na mikroorganizmy glebowe?!
  • Jaka jest optymalna zawartość Ca?!
  • Jakie są symptomy niedoboru magnezu?!
  • Jaki jest wpływ rozdrobnienia cząsteczek nawozu na szybkość reakcji?!
  • Kiedy i jak należy wapnować?

Współorganizowane przez nas styczniowe szkolenia pokazały, jak duże jest zainteresowanie zwiększeniem efektywności plonowania roślin oraz samego zabiegu wapnowania. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tak dużej frekwencji, a także ogromu pytań kierowanych do naszych specjalistów.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do udziału w następnych szkoleniach!


Zobacz relacje z innych wydarzeń:


Zapoznałem się
Nasza strona korzysta z plików cookies generowanych w jedynie w celach pomiarów statystycznych. Jeżeli nie zablokujesz plików cookies w swojej przeglądarce internetowej, to tym samym zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.