Partnerski program wsparcia Polcalc – zasady i pakiety

Dbałość o satysfakcję klienta jest naczelną zasadą działania przyświecającą wszystkim pracownikom POLCALC. Dopinguje nas to do stałego podnoszenia jakości naszych produktów i usług. W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony Kontrahentów, chcielibyśmy poniżej przedstawić założenia innowacyjnego programu wsparcia, który umożliwi Państwa Firmie uzyskanie wielu korzyści. Docelowo mają one wspomóc działania reklamowe związane ze sprzedażą oferowanych przez nas produktów.

ZASADY

PROGRAMU PARTNERSKIEGO POLCALC

Podstawową cechą PROGRAMU POLCALC jest jego elastyczność. Jest on skierowany zarówno do małych firm rodzinnych, jak i wielkich sieci sprzedażowych. Również Państwa Firma z łatwością może stać się uczestnikiem PROGRAMU POLCALC.

PROGRAM POLCALC zapewnia całkowitą przejrzystość i prostotę. Zasada jest prosta – zakup każdej tony naszych produktów skutkuje uzyskaniem 1 PUNKTU POLCALC.

Im więcej punktów zgromadzonych w ciągu roku – tym więcej korzyści mogą Państwo uzyskać (szczegółowe dane zawarte są w Katalogu). Dodajmy, że zastosowanie prostej i intuicyjnej platformy internetowej zapewnia stały monitoring ilości zgromadzonych PUNKTÓW POLCALC.


PAKIET STANDARDDLA NIEWIELKICH ZAMÓWIEŃ

Jeśli Twoja Firma zainteresowana jest zakupem stosunkowo niewielkich ilości naszego flagowego produktu (POLCALC III GENERACJI®) oraz cenisz sobie niezależność – nie chcąc wiązać się umową – to oferujemy Ci STANDARDOWY poziom wsparcia PROGRAMU POLCALC. Pozwala on na prostą wymianę każdej tony (PUNKTU POLCALC) na zestaw dostępnych gadżetów (zob. Katalog).

PAKIETY ROZSZERZONE

DLA WYMAGAJĄCYCH

Choć każdy z nas ceni swobodę, to jednak większość z nas wiąże się różnymi rodzajami umów. Umowy umożliwiają skorzystanie z dodatkowych promocji, zapewniają bezpieczeństwo i wysoki poziom dostaw lub usług (np. z sieciami telefonii czy dostawcami Internetu). Podobnie jest z nawozami. Najbardziej wymagających klientów chcielibyśmy zachęcić do ściślejszej współpracy. Może ona przynieść Państwa Firmie szereg wymiernych korzyści: zapewnienie stabilności dostaw i pierwszeństwo w realizacji zamówień, dostęp do poszerzonego asortymentu, możliwość bezpłatnego przechowywania zakupionego towaru w naszych magazynach!PAKIET
PREMIUM

Jeśli dotychczas Twoja Firma nie kupowała naszych produktów lub kupowała je w niewielkiej ilości, ale jesteś zainteresowany podwyższeniem bezpieczeństwa i standardu obsługi, to będziesz zainteresowany poziomem wsparcia PREMIUM. Podpisanie umowy dystrybucyjnej oznacza, że automatycznie uzyskujesz bonus w postaci 250 PUNKTÓW POLCALC! Łatwo wymienić je na materiały reklamowe lub inne gadżety, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż naszych produktów.


PAKIET
PREMIUM PLUS

Jeśli Twoja Firma uzyskuje zachęcające wyniki sprzedaży wapna POLCALC III GENERACJI® oraz jesteś zainteresowany uzyskaniem dodatkowych korzyści, to dedykujemy Ci poziom wsparcia PREMIUM PLUS. Podpisanie umowy dystrybucyjnej wiążę się w tym przypadku z dostępem do indywidualnie negocjowanych cen i terminów dostaw, stałej opieki merytorycznej, bezpłatnych szkoleń, dodatkowych materiałów reklamowych, okolicznościowych promocji PUNKTÓW POLCALC.


Przejdź do Panelu Programu Partnerskiego

Masz pytania?

Skontaktuj się z infolinią
Działu Handlu:

880 880 801

Zapoznałem się
Nasza strona korzysta z plików cookies generowanych w jedynie w celach pomiarów statystycznych. Jeżeli nie zablokujesz plików cookies w swojej przeglądarce internetowej, to tym samym zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.