Kontakt

kontakt bezpośredni

Skontaktuj się z nami
bezpośrednio!

Napisz maila lub zadzwoń na infolinię

phoneIcon 880 880 801 polcalc@holcim.com
findBg

znajdź dystrybutora

Szukasz dystrybutora
w swoim regionie?

Znajdź naszego partnera w swojej okolicy!

findBg

Kontakt z pracownikami działów

Wyświetl:

Dział handlu krajowego

avatar
Piotr Kujawa

Przedstawiciel handlowy Polska Północno-Zachdonia ( pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie)

Email: piotr.kujawa@holcim.com Telefon: 880-880-805
avatar
Grzegorz Krzywda

Przedstawiciel handlowy Polska Południowo-Zachodnia (łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie)

Email: grzegorz.krzywda@holcim.com Telefon: 880-880-766
avatar
Kamil Łukasiak

Przedstawiciel handlowy Polska Północno-Wschodnia (warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie)

Email: kamil.lukasiak@holcim.com Telefon: 880-880-940
avatar
dr inż. Piotr Mirosław Szulc

Główny specjalista ds agronomii

Email: piotr.szulc@holcim.com Telefon: 880-880-922
avatar
Mateusz Pirogowicz

Przedstawiciel handlowy Polska Południowo - Wschodnia (lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie i małopolskie)

Email: mateusz.pirogowicz@holcim.com Telefon: 880-880-930

Przedstawiciel handlowy - Kreda Pastewna

avatar
Agnieszka Sieczkoś-Jaworska

Przedstawiciel handlowy - Kreda Pastewna, Wapno nawozowe i Saniwap

Email: agnieszka.sieczkos-jaworska@holcim.com Telefon: 502-786-675

Dział handlu zagranicznego

avatar
Marcin Latecki

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Zagranicznej

Email: marcin.latecki@holcim.com Telefon: 572-700-211

Adres

Holcim Kruszywa Sp. z o.o.
Zakład Produkcji Nawozów POLCALC

ul. Przemysłowa 6,
87-840 Lubień Kujawski

880 880 801
polcalc@holcim.com

HOLCIM KRUSZYWA SP. Z O.O. z siedzibą w: 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 142B, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000069305, NIP 5210411806, REGON 010415851, o zarejestrowanym kapitale zakładowym 370.091.250,00 zł.

Kontakt

Masz pytania?
Odezwij się!

Skorzystaj z formularza poniżej lub zadzwoń
prosto na naszą infolinię.

phoneIcon 880 880 801

Skontaktuj się

formImg
Komunikat