Co nowego w POLCALC?

Konkurs WIOSNA z POLCALC!


Wiosenny konkurs Polcalc
UWAGA! KONKURS!
WIOSNA z POLCALC!
Nagrody czekają właśnie na Ciebie!
Rozdanie nagród RAZ w miesiącu!

Aby wziąć udział w Konkursie należy spełnić wszystkie wymienione niżej warunki:

  1. W dniach od 01.02.2021 r. do 30.04.2021 r. zakupić u jednego z naszych Dystrybutorów minimum: 3 tony POLCALC III GENERACJI lub 3 tony SUPERMAG lub 3 tony BiCalc+.
  2. Zatrzymać aż do czasu zakończenia konkursu dowód zakupu w formie paragonu bądź faktury.
  3. Przesłać skan lub zdjęcie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: konkurs@polcalc.pl wraz z wszystkimi potrzebnymi danymi tj.: Imię i Nazwisko, adres, kod pocztowy, poczta, adres e-mail, numer telefonu, nazwa firmy dystrybucyjnej, u której dokonano zakupu, adres firmy dystrybucyjnej, numer faktury będącej potwierdzeniem zakupu oraz odpowiedź na pytanie: „Dlaczego wybrałeś/wybrałaś produkty POLCALC?”.
  4. Uczestnik ma prawo do uczestnictwa przez cały okres trwania konkursu, ponadto ma prawo do wysłania w formie elektronicznej jednego zgłoszenia za każde, zakupione w okresie 01.02.2021r. – 30.04.2021r. minimum 3 tony wapna SUPERMAG lub 3 tony wapna POLCALC III GENERACJI lub 3 tony wapna BiCalc+.
  5. Laureatów nagród wybierze Komisja Konkursowa.

Udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu!

Kupon do pobrania

 

 


Zobacz relacje z innych wydarzeń:


Zapoznałem się
Nasza strona korzysta z plików cookies generowanych w jedynie w celach pomiarów statystycznych. Jeżeli nie zablokujesz plików cookies w swojej przeglądarce internetowej, to tym samym zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.