Co nowego w POLCALC?

Konkurs „SuperMag PLUS”


Kochani! Przygotowaliśmy dla Was Wielki Konkurs!
Każdy rolnik chyba już wie, że od 1.06.2019r. przy zakupie środków wapnujących można liczyć na rządowe dopłaty!
W przypadku naszych produktów jest to: do 146,4 zł do jednej tony SuperMag oraz do 164,4 zł do jednej tony Polcalc III Generacji. Przypominamy, że dopłaty obejmują jedynie koszt zakupu nawozu, bez kosztów transportu i rozsiewania.

Aby zachęcić Was do zakupu środków wapnujących ogłaszamy wielki konkurs: „SuperMag PLUS”!
Jest on przeznaczony dla użytkowników naszego granulowanego wapna magnezowego SuperMag.
Zadaniem uczestników jest przysłanie w komentarzu i wiadomości prywatnej (na naszym funpage’u tj: https://www.facebook.com/wapno.granulowane/) fotografii lub krótkiego klipu reklamujšcego nasz produkt!

Każdy uczestnik konkursu, który prześle kompletne zgłoszenie wygrywa zestaw gadżetów firmowych o wartości minimum 200 zł, a co najważniejsze: CO TYDZIEŃ aż do końca lipca wybieramy laureata nagrody głównej – voucher o wartości 10 000zł na zakupy u dystrybutora naszych środków wapnujących!

Zasady konkursu są proste:

W dniach 1-31 lipca należy kupić u naszych dystrybutorów 24 tony wapna SuperMag, każda wielokrotność 24 ton uprawnia do przysłania kolejnej fotografii lub klipu konkursowego!

Do 3 sierpnia czekamy (wiadomość priv i komentarz) na zgłoszenia, czyli zdjęcia lub klipy konkursowe wraz z potwierdzeniem zakupu SuperMag (faktura zawierająca nazwę SuperMAG wraz z rozdzieleniem kosztów zakupu nawozu i kosztów transportu – zgodnie z zasadami rządowego programu dopłat do wapnowania).
Laureatów konkursów poznamy w każdą środę następującą po zakończonym tygodniu.

Udział w konkursie oznacza akceptacje Regulaminu!
Czekamy na zgłoszenia!

Zobacz relację z wydarzenia
również na naszym profilu
na Facebooku.

Sprawdź!


Zobacz relacje z innych wydarzeń:


Zapoznałem się
Nasza strona korzysta z plików cookies generowanych w jedynie w celach pomiarów statystycznych. Jeżeli nie zablokujesz plików cookies w swojej przeglądarce internetowej, to tym samym zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.