Co nowego w POLCALC?

Konkurs Lato 2021 z POLCALC!


Letni konkurs Polcalc
UWAGA! KONKURS!
Lato 2021 z POLCALC!
Nagroda czeka właśnie na Ciebie!

Aby wziąć udział w Konkursie należy spełnić wszystkie wymienione niżej warunki:

  1. W dniach od 01.07.2021r. do 30.09.2021r. zakupić u jednego z naszych Dystrybutorów minimum 3 tony produktów Polcalc (POLCALC III GENERACJI, SuperMag, bicalc+).
  2. Zatrzymać aż do czasu zakończenia konkursu dowód zakupu w formie paragonu bądź faktury.
  3. Wypełnić formularz zgłoszeniowy uważnie uzupełniając wszystkie potrzebnymi dane tj.: imię i nazwisko, adres, kod pocztowy, pocztę, adres e-mail, numer telefonu, nazwę firmy dystrybucyjnej, u której dokonano zakupu, adres firmy dystrybucyjnej, numer faktury będącej potwierdzeniem zakupu oraz odpowiedź na pytanie: „Dlaczego w sezonie lato 2021 wybierzesz Polcalc?”
  4. Uczestnik ma prawo do uczestnictwa przez cały okres trwania konkursu, ponadto ma prawo do wysłania w formie elektronicznej jednego zgłoszenia za każde, zakupione w okresie 01.07.2021r. – 30.09.2021r. minimum 3 tony produktów Polcalc.
  5. Laureata nagrody wybierze Komisja Konkursowa.

Udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu!

 

 


Zobacz relacje z innych wydarzeń:


Zapoznałem się
Nasza strona korzysta z plików cookies generowanych w jedynie w celach pomiarów statystycznych. Jeżeli nie zablokujesz plików cookies w swojej przeglądarce internetowej, to tym samym zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.