Co nowego w POLCALC?

Fotorelacja z Pikniku „Pożegnanie lata”


25-08-2018

25.08.2018 r. odbył się w naszym zakładzie produkcyjnym w Lubieniu Kujawskim rodzinny piknik „Pożegnanie lata 2018”. Pretekstem do tego spotkania było uroczyste otwarcie i poświęcenie naszej nowej
inwestycji – hali nr 3.

W części oficjalnej Prezes Zarządu Polcalc – Seweryn Rzepecki – bardzo mocno podkreślał znaczenie doskonałej współpracy z władzami lokalnymi, a szczególnie z Burmistrzem Lubienia Kujawskiego – Panem Markiem Wilińskim. Bez wsparcia i zrozumienia ze strony Burmistrza tempo naszego rozwoju bez wątpienia byłoby o wiele mniejsze. Prezes spółki oficjalnie potwierdził również chęć prowadzenia kolejnych inwestycji na terenie strefy przemysłowej w Lubieniu.

W części nieoficjalnej nie brakło atrakcji – od występów znanego z programu „Rolnik szuka żony” Adama Kraśko, poprzez grilla, pieczone prosiaki, aż do tortu. Najmłodsi bawili się na wspaniałym placu zabaw, a nieco starsi przy muzyce zespołu Silvers. Co ważne, mimo pochmurnego nieba dopisała nam pogoda. Deszcz spadł dopiero w nocy, było to prawdziwe „Pożegnanie lata”.


Zobacz relacje z innych wydarzeń:


Zapoznałem się
Nasza strona korzysta z plików cookies generowanych w jedynie w celach pomiarów statystycznych. Jeżeli nie zablokujesz plików cookies w swojej przeglądarce internetowej, to tym samym zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.