Dział handlu – wszechstronna obsługa klienta


Zadania Działu Handlu naszej Spółki nie ograniczają się jedynie do sprzedaży. Wykwalifikowany zespół naszych pracowników zapewnia wszechstronną obsługę Klienta w zakresie doradztwa handlowego i agrotechnicznego, spedycji oraz windykacji. Nie przechodzimy obojętnie obok jakiegokolwiek zadania!
Zapraszamy do kontaktu!

Handel
Krajowy

Sylwia Kalisiak

Kierownik Biura Handlu Krajowego 

Tel: 887-188-787
E-mail: kalisiak@polcalc.pl

Sylwia Kujawa

Specjalista ds. sprzedaży

Tel: 880-880-932
E-mail: sztaderska@polcalc.pl

Handel
Zagraniczny

Natalia Kijewska

Przedstawiciel handlowy ds. rynków zagranicznych

Tel: 880-880-832
E-mail: kijewska@polcalc.pl

Krajowi Doradcy
Handlowi

Piotr Kujawa

Doradca Handlowy – Polska Północno/Zachodnia (woj. Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)

Tel: 880-880-805
E-mail: kujawa@polcalc.pl

Robert Cichy

Doradca Handlowy – Polska Południowo/Zachodnia (woj. Dolnośląskie, Łódzkie, Opolskie, Śląskie)

Tel: 880-880-930
E-mail: cichy@polcalc.pl

Bartłomiej Konarski

Doradca handlowy – Polska Północno/Wschodnia (Mazowieckie, Warmińsko-mazurskie, Podlaskie)

Tel: 880-880-940
E-mail: konarski@polcalc.pl

Grzegorz Krzywda

Doradca Handlowy – Polska Południowo/Wschodnia (Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie, Lubelskie i fragment woj. Mazowieckiego)

Tel: 880-880-766
E-mail: g.krzywda@polcalc.pl

Agnieszka Sieczkoś

Przedstawiciel handlowy- Kreda Pastewna

Tel: 502-786-675
E-mail: agnieszka.sieczkos@lafarge.com

Doradcy
Agrotechniczni

Piotr Szulc

Główny Specjalista ds. Agronomii – Polska Zachodnia

Tel: 880-880-922
E-mail: szulc@polcalc.pl

Kamil Łukasiak

Specjalista ds. Agronomii  - Polska Wschodnia

Tel: 880-009-002
E-mail: kamil.lukasiak@lafarge.com

Transport
i Logistyka

Mariola Barylska-Cymerman

Specjalista ds. Sprzedaży

Tel: 880-880-806
E-mail: barylska-cymerman@polcalc.pl


Masz pytania?

Skontaktuj się z infolinią
Działu Handlu:

880 880 801

Zapoznałem się
Nasza strona korzysta z plików cookies generowanych w jedynie w celach pomiarów statystycznych. Jeżeli nie zablokujesz plików cookies w swojej przeglądarce internetowej, to tym samym zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.