Dział Handlu POLCALC


Zadania Działu Handlu naszej Spółki nie ograniczają się jedynie do sprzedaży. Wykwalifikowany zespół naszych pracowników zapewnia wszechstronną obsługę Klienta w zakresie doradztwa handlowego i agrotechnicznego, spedycji oraz windykacji. Nie przechodzimy obojętnie obok jakiegokolwiek zadania!
Zapraszamy do kontaktu!

Mariusz Pochylski

Dyrektor Działu Handlu

Tel: 886-868-025
E-mail: pochylski@polcalc.pl

Handel
Krajowy

Sylwia Kalisiak

Kierownik Biura Handlu Krajowego 

Tel: 887-188-787
E-mail: kalisiak@polcalc.pl

Katarzyna Cieślak

Specjalista ds. Sprzedaży i Windykacji 

Tel: 880-880-592
E-mail: cieslak@polcalc.pl

Sylwia Sztąderska

Specjalista ds. Sprzedaży

Tel: 880-880-932
E-mail: sztaderska@polcalc.pl

Handel
Zagraniczny

Natalia Kijewska

Specjalista ds. Handlu Zagranicznego

Tel: 880-880-832
E-mail: kijewska@polcalc.pl

Krajowi Doradcy
Handlowi

Piotr Kujawa

Doradca Handlowy – Polska Północno/Zachodnia (woj. Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)

Tel: 880-880-805
E-mail: kujawa@polcalc.pl

Michał Wojsław

Doradca Handlowy – Polska Północno/Wschodnia (woj. Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)

Tel: 880-880-940
E-mail: wojslaw@polcalc.pl

Robert Cichy

Doradca Handlowy – Polska Południowo/Zachodnia (woj. Dolnośląskie, Łódzkie, Opolskie, Śląskie)

Tel: 880-880-930
E-mail: cichy@polcalc.pl

Roman Sałdan

Doradca Handlowy – Polska Południowo/Wschodnia (woj. Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie)

Tel: 880-880-766
E-mail: saldan@polcalc.pl

Doradcy
Agrotechniczni

Piotr Szulc

Główny Specjalista ds. Agronomii – Polska Północna

Tel: 880-880-922
E-mail: szulc@polcalc.pl

Aneta Bachórz

Specjalista ds. Agronomii – Polska Południowa

Tel: 880-009-002
E-mail: bachorz@polcalc.pl

Transport
i Logistyka

Michalina Rempuszewska

Specjalista ds. Spedycji

Tel: 880-880-806
E-mail: spedycja@polcalc.pl


Masz pytania?

Skontaktuj się z infolinią
Działu Handlu:

880 880 801