Siedziba spółki w Łodzi

Laboratorium badawczo-wdrożeniowe

Polcalc Sp. z o.o.  ul.Rewolucji 1905r 24/7A ;90-207 Łódź
NIP: 725-201-24-66  REGON:100761931 KRS: 0000340179
nr konta:  29 1240 3419 1111 0010 2879 0065 PEKAO VIII o. w Łodzi
email: rzepecki@polcalc.pl

Zakład Produkcji Nawozów Wapniowych w Lubieniu Kujawskim

Kaliska-lotnisko 151
87-840 Lubień Kujawski
tel. 781 602 600
e-mail: polcalc@polcalc.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek:  8:00 – 22:00
Sobota: 8:00 -13:00

Dział Handlowy:
tel. 880 880 801
e-mail: polcalc@polcalc.pl

Dyrektor Handlowy:
Mariusz Pochylski tel: 886 868 025pochylski@polcalc.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Promocji:
Sylwia Kalisiak tel: 887 188 787; kalisiak@polcalc.pl

Główny Specjalista ds. Agronomii
dr inż. Piotr Mirosław Szulc tel. 880 880 922; szulc@polcalc.pl



 

Polska Północno-Zachodnia
(woj. Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
Doradca Handlowy
Piotr Kujawa tel. 880 880 805; kujawa@polcalc.pl

Polska Północno-Wschodnia
( woj. Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)
Doradca Handlowy
Michał Wojsław tel. 880 880 940 ; wojslaw@polcalc.pl

Polska Południowo -Zachodnia
(woj. Dolnośląskie, Łódzkie, Opolskie, Śląskie)
Doradca Handlowy
Robert Cichy tel. 880 880 930 ; cichy@polcalc.pl

Polska Południowo-Wschodnia
(woj. Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie)
Doradca Handlowy
Roman Sałdan tel. 880 880 766 ; saldan@polcalc.pl